MSN'de Sözlük ..

MSN Messenger'daki en faydalı arkadaşınızın bir sözlük olması sizi şaşırtır mıydı? Ücretsiz Türkçe - İngilizce çeviri yapan robotun adresini açıklıyoruz.

MSN Messenger'da önce Encarta ile başlayan robot macerası artık geyik konularından ayrılıp daha faydalı bir uygulamaya dönüştü. Normal bir arkadaşınız gibi MSN'e eklediğiniz bir robot sayesinde, yazdığınız kelimenin Türkçe/İngilizce karşılığını görebiliyorsunuz. Çevirme işleminin süresi ise bir-iki saniyeden daha fazla değil. Şimdi de MSN hesabınıza sözlüğün nasıl eklendiğini ve kullanıldığına bakalım.Nasıl eklerim?
MSN Messenger'ı açtıktan hemen sonra kişi ekleme butonuna bastıktan sonra adres satırına
ensozluk@beyaz.us yazıp onay veriyorsunuz. Bir süre sonra listenize eklenmek isteyen bir MSN kullanıcısı (Robot) ile karşılaşacaksınız. Bu adıma da onay verdiğinizde işlem tamamlanmış oluyor ve 24 saat listenizde çeviri yapmak için bekleyen bir robot bulunuyor.

Nasıl çeviri yaptırılır?
Çevirisini yaptırmak istediğiniz kelimeyi mesaj kutusuna yazaral gönderin. Aynı saniyeler içerisinde karşılığı otomatik olarak size gelecektir. Abartıp da teşekkür edip "Allah razı olsun", "Senin de işin zor", "Kaç çocuk vardı abi sende?", "Markete gidiyorum bir şey istiyor musun?" yazmanıza gerek yok. Onu da çevirmeye çalışabilir çünkü. Henüz cümle çevirecek kadar büyümedi.

Süper bi özellik istediğini yaz hemen sana tercüme etsin.Ben kullanıyorum...Özellikle yabancı bayanlarla sohbet eden arkadaşların kullanması gereken bi bot...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !